Przejdź do nawigacji strony

Menu

Kim jesteśmy

Brek-Trans to dynamicznie rozwijająca się firma transportowo-spedycyjna z długoletnim doświadczeniem. Świadczymy wszechstronne usługi transportu drogowego na terenie Polski i krajów UE. W ciągu wielu lat działalności pozyskaliśmy liczne grono stałych klientów, zarówno polskich jak i zagranicznych.

Jesteśmy wykwalifikowanym zespołem specjalistów zaangażowanych w pracę i gwarantujących sprawną i rzetelną obsługę. Kierowcy z długoletnim doświadczeniem zawodowym dowiozą na miejsce każdy ładunek.

Nasze auta wyposażone są w nowoczesne pozycjonery GPS dla usługi truck&trace (pokazujący położenie pojazdu na mapie on-line), dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć Klientom szczegółowych informacji na temat realizowanego przewozu.

Nasza oferta

Przewóz ładunków

Specjalizujemy się w przewozie ładunków przestrzennych o kubaturze do 120m3 lub 38 miejsc paletowych (autami typu tandem). Pojazdy posiadają rozsuwane i podnoszone dachy do załadunku.

Zasięg

Zasięg naszych usług obejmuje wszystkie kraje UE

Dbamy o środowisko!

Wszystkie nasze pojazdy spełniają europejskie normy ekologiczne Euro 5 i Euro 6.

Spedycja

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pośrednictwie w zawieraniu umów transportowych. Zajmujemy się organizacją transportu na terenie całej Europy. Gwarantujemy terminowe i szybkie płatności.

Kontakt

Brek Trans

ul. Włocławska 9/56
62-600 Koło, Polska

tel: +48 503 084 659
e-mail: biuro@brektrans.pl
NIP: 666-17-65-984
REGON: 311592971

Filia w Suchym Lesie:
ul. Wiązowa 1A/3
62-002 Suchy Las

Formularz kontaktowy